Kiviloo Külakeskus korraldas 25. novembril Alavere rahvamajas järjekorras üheksanda „Naabrist parem“ karaokevõistluse. Osalevaid 3-liikmelisi tiime oli kõigest neli, kuid see-eest oli üks neist pärit Tartust. Lisaks oli üritusele saabunud nii palju pealtvaatajaid, et rahvas ei tahtnud rahvamajja ära mahtudagi.

Nagu varasematel aastatel nii pidid võistkonnaliikmed ka tänavu valima endale laulud, mida esitada. Kaks võistkonnaliiget said esitada täpselt selle enda valitud laulu, kuid võistkonna ankrumees/-naine pidi laskma žüriil valida omale kolmest laulus ühe.  Žüriis olid Kiviloo külavanem Eve-Liis Remmelgas, muusikaõpetaja Tiina Tinn ning ansambel “Taas” liige Tarmo.

Kuna võistkondi polnud palju, said laulud ruttu esitatud ning žürii sai punkte kokku lugema minna. Samal ajal oli pealtvaatajatel võimalus karaoket laulda ning enda lemmiku poolt hääli anda. Järgnes autasustamine. Auhinnad panid välja Kohvik Sohvik, Alavere Pood OÜ, A-Vorst OÜ, Neio OÜ, Raasiku Õlletehase Kaubandus OÜ, Anija vald ja Febrero Trace OÜ.

Publiku lemmikuks osutus Valdo Alavere võistkonnast, kelle etteaste oli julge ning kaasahaarav. 

 

Kolmanda koha saavutas võistkond Änxad Plixid.

 

Teise koha omanikeks sai võistkond Kae Õudu, kelle etteasted olid rikastatud väga meelelahutuslikult.

 

Esimene koht läks seekord jagamisele Alavere ning Tartu karaokelauljate vahel.

 

 

Küladevahelise karaokevõistluse rändkarikas läks „Naabrist parema“ loojate – Alavere – kätte.

Õhtu ei olnud aga kaugelti veel läbi. Tantsumuusikat hakkas mängima ansambel „Taas“ ning bändi puhkepauside ajal said kõik soovijad karaoket laulda. Rahvas oli lõbusalt meelestatud ning pidu kestis kaua. 

 

 Rohkem pilte üritusest leiab siit