Tänavu aasta veebruaris Voose talispordipäeva ei toimunud, kuid traditsiooniline spordiüritus sootuks ära ei jäänud. See leidis aset ühel kenal augusti õhtupoolikul, mil Voose küla tähistas ka oma 777ndat sünnipäeva.

Talispordipäev ise toimus väiksemas formaadis kui tavaliselt. Sel korral ei pidanud Voose metsade vahel seiklema ja võistluspunkte otsima, sest kõik alad toimusid külaplatsil pidustuste keskel. Võistlusalasid oli kokku 8 ning võistkondi sama palju. Lumepuuduses talispordipäev ei olnud esmakordne nii et võistkondi see ei morjendanud. Küll aga oli õhutemperatuur kõrgem kui varasematel talispordipäevadel ja võistluskäik pani tavasemast rohkem higistama.

Kiviloo võistkond saabus talispordipäevale täies varustuses, suusamütsidest suuskadeni. Võib olla oli just see võistlusvalmidus ja varasemate kogemuste pagas abiks Kiviloo võidule, igatahes võit koju tuli.

Kiviloo võistkond: Aivo, Ebe, Reelika ja Ragnar (Foto: Alice Nilisk)

Talispordipäeva lõpp ei tähendanud aga üldse päeva lõppu. Voose 777 pidupäeva raames esines nii tantsijaid kui ka lauljaid, peeti õnnitluskõnesid ning keerutati jalga elava muusika saatel. Lisaks oli võimalus tutvuda kahe erineva mobiilse saunaga, üks neist oli tuletõrjeautosse ehitatud suitsusaun. Kohale olid sõitnud ka suuremad ja väiksemad hobiautod, mida uudistada sai.

Sünnipäevamöllu keskel võis näha Suvereporteri tiimi ringi liikumas oma kaamerameeste ja reporteritega, sest 24. augusti Suvereporteri saade läks otse-eetrisse just sealt samast Voose külaplatsilt.

(Foto: Voose Päikesekodu)

Hilisõhtul, kui bändid olid lõpetanud, jätkus pidu Voose Päikesekodus, kus näidati öökinona Eesti üht värskeimat filmi “Portugal”. Õhtu oli tegevusi täis ning pakkus meelelahutust nii suurematele kui ka väiksematele.

Kiviloo küla soovib omalt poolt veel Voosele jõudu ja jaksu ning et järgnevad aastad tooksid Voosele palju uut ja huvitavat.