Eelmisel aastal võitis küladevahelise karaokevõistluse HC Kehra Fännklubi  nii et 22. oktoobril sättisid Kiviloo küla esindajad end Kehra poole, et kohvik Sohvikus järjekordne karaokevõistlus maha pidada. Viimase hetke muutuste järel astus võistlustulle kõigest kolm tiimi, kuid nali on nende kulul, kes võistkonda välja ei pannud, sest Sohvikus oli väga hubane olemine, mõnus atmosfäär ja hea korraldus.

Formaadilt oli õhtu eelnevatele aastatele sarnane. Järgemööda laulsid tiimide kaks esimest inimest endapoolt välja valitud laulu. Kolmandale liikmele valis laulu viie etteantud valikuvõimaluse seast aga žürii. Tänavu oli žüriis Artjom Savitski, Heli Karu ja Paul Lushkov.

Kõigi lauljate ärakuulamise järel läks žürii otsust langetama. Publik sai oma lemmiku esineja valida ning soovijate jaoks oli vaba mikrofon, et karaoket laulda.

Kaua žüriil paremusjärjestuse paika panemisega ei läinud ning võitja oli ühehäälselt teada. Üllatusena tulid esikoht ja korraldamisõigus seekord Kiviloole (koosseisus Aivo Virma, Eve-Liis Remmelgas ja Reelika Virma).

Oli igati tore õhtu ning korraldatava karaoke ürituse osas hakkas Kivilool juba aktiivne mõttetöö pihta nii et järgmine aasta tuleb taas hääled puhtaks köhida.